Poszukujesz dobrego tłumacza chińskiego? Znalazłeś!

Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń z i na język chiński. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami języka chińskiego, którzy cechują się ponadprzeciętną starannością oraz wyczerpującą wiedzą na temat języka Państwa Środka. W skład naszej oferty wchodzi m.in. redakcja i korekta teksów, copywriting oraz tłumaczenia ustne wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy języka chińskiego. Praca naszych tłumaczy chińskiego jest poddawana regularnej weryfikacji, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas tłumaczenia są bezbłędne.

Język chiński – język biznesu.

Tysiące turystów, pochodzących z różnych zakątków świata, odwiedza każdego roku Chiny. Również wielu mieszkańców Starego Kontynentu decyduje się na podróż do Państwa Środka, będącego tak diametralnie odmiennym od ich własnego miejsca zamieszkania krajem. W Chinach na każdym kroku można natknąć się na historyczne zabytki oraz imponujące pozostałości dawnych kultur. Wiele firm, dokonując ekspansji zagranicznej, wybiera dynamicznie rozwijający się rynek chiński jako cel swojego międzynarodowego rozwoju. Wciąż wzrasta także popularność języka chińskiego – szkoły językowe coraz częściej wprowadzają go do swojej oferty, a młodzi ludzie chętnie decydują się na podjęcie studiów na związanych z chińskim kierunkach filologicznych. Rośnie grono osób pragnących skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza chińskiego. Dlatego też, aby lepiej dostosować się do wymagań naszych Klientów, do swojej oferty wprowadziliśmy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń z chińskiego na polski, polskiego na chiński oraz wiele innych kombinacji językowych (tłumaczymy również teksty przysięgłe z języka chińskiego).

W czym tkwi magnetyzm języka chińskiego?

Dla wielu osób magia języka Państwa Środka tkwi w sposobie jego zapisu, który jest tak odmienny od przyjaznego łacińskiego alfabetu. Chiński to jeden z języków ze ścisłej trójki najpowszechniejszych języków świata. Posługuje się nim około miliard osób zamieszkujących naszą planetę – dlatego też tak naprawdę nietrudno jest się z nim spotkać. Wszelkie odmiany chińskiego są językami tonalnymi i analitycznymi; to także cechy niespotykane u znanych nam języków słowiańskich. Wszystkie te cechy sprawiają, że Europejczycy chętnie sięgają po dostępne im źródła i uczą się podstawowych znaków – nie bez znaczenia pozostaje także kaligrafia. Choć powszechnie uważa się, że to Japończycy są mistrzami tej sztuki, popularna sztuka kaligrafii japońskiej swoje źródła ma właśnie w Chinach. To kolejny powód, by bliżej zapoznać się z niesamowitym chińskim alfabetem i dowiedzieć się więcej o języku.

Redakcja tekstu w języku chińskim

Decydując się na opublikowanie tekstu – czy to na stronie internetowej, czy też w prasie – sporządzonego w języku chińskim, należy zadbać o jego staranne przygotowanie do druku. Oferowana przez nas oferta redakcji obejmuje poprawki wszelkich błędów ortograficznych, interpunkcyjnych oraz stylistycznych. Współpracujący z nami tłumacz chińskiego zadba o to, aby potencjalny czytelnik czerpał jak największą przyjemność z lektury tekstu. Redakcja tekstów w języku chińskim wykonywana jest zawsze w najkrótszym możliwym terminie, przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości.

Korekta tekstu w języku chińskim

Sukcesywne poszerzanie grona współpracujących z nami profesjonalistów umożliwiła nam wprowadzenie do oferty naszej firmy usługi korekty tekstów w języku chińskim. Dzięki niej, nasi Klienci mogą być pewni doskonałego przygotowania przedłożonego tekstu – bez względu na to, czy docelowo zostanie on opublikowany w specjalistycznej prasie, na stronie internetowej czy też jest częścią oferty reklamowej. Wyspecjalizowani językoznawcy zadbają o to, by plik tekstowy był zgodny z normami poligraficznymi obowiązującymi w danym kraju, jak również by nie zawierał błędów językowych i był wiernym odzwierciedleniem oryginalnego materiału.

Copywriting – język chiński

Najlepszym sposobem przekazania idei naszego przedsiębiorstwa mieszkańcom obcego kraju jest porozumienie się z nimi w ich własnym języku, nawiązując do kulturowych i społecznych odniesień, które będą im znajome. Jest to możliwe dzięki pomocy profesjonalistów – usługa copywritingu zyskuje na popularności i w znaczącym stopniu przyczynia się do sukcesu współpracujących z nami przedsiębiorstw. Wspólne działanie w zakresie copywritingu gwarantuje doskonały odbiór bezbłędnych i rzetelnych tekstów lub materiałów reklamowych w Chinach.

Tłumaczenia ustne z języka chińskiego

Współpraca z kontrahentami z dalekiego Wschodu to bez wątpliwie nobilitacja – tego typu działanie wymaga jednak podróży zagranicznych oraz pozostawania w ciągłym kontakcie ze współpracownikami posługującymi się językiem chińskim. W sytuacji, gdy potrzebują Państwo pomocy tłumacza chińskiego podczas komunikacji z kontrahentami z Chin, oferujemy kompleksową pomoc językową w zakresie tłumaczeń ustnych z języka chińskiego oraz na język chiński. Obecność wyspecjalizowanego, doświadczonego tłumacza z pewnością usprawni przebieg negocjacji i umożliwi obu stronom swobodną rozmowę.

Cennik chiński egzotyczne


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

ala-ibrazek2